O nás

Vítáme Vás na stránkách spodní prádlo Londinová

Jmenuji se Bronislava Londinová a prostřednictvím webových stránek bych Vám ráda představila svůj obchod, který vznikl na základě velkoobchodních profesionálních zkušeností v oboru spodního a nočního prádla pro ženy, muže i děti.

Prodejna Liberec

Prodejna Liberec

Pocházím ze severních Čech a tak mě vedla volba lokality pro vznik obchodu právě do těchto končin, konkrétně do centra města Liberce.

Proč je můj obchod v centru města? Když v dnešní době vládne trend rodinných nákupů směřujících na okraje měst do nákupních center?

Podle mého názoru má nákup v malém obchůdku své osobité kouzlo. V dnešní uspěchané době je mým cílem, abyste se na chvíli zastavili a v klidu a pohodě si mohli vybrat v příjemném čistém prostředí, kde Vám velmi rádi odborně poradíme, vyslechneme Vaše přání i dotazy.

Jak jsem již zmínila, mou doménou je dámské a pánské spodní prádlo. Velmi mi záleží na tom, aby si moji zákazníci odnášeli vždy to nejkvalitnější. Nikdy nebudu soupeřit s cenou na úkor kvality!

Své dodavatele pro Vás velmi pečlivě vybírám z řady tradičních českých i zahraničních výrobců. Z těch českých u mě vítězí kvalitou tradiční čeští výrobci spodního a nočního prádla např. PLEAS, FOLLIA, VAMP, LUNA, PANACHE kteří šijí čím dál tím krásnější noční prádlo.

Nabídka v obchodě počíná pro dámy spodními košilkami, podprsenkami, kalhotkami až po župany a punčochové zboží.

Pánové si vyberou od tílek bez rukávů, nátělníků s krátkými i dlouhými rukávy, slipů, boxerek rovněž až po župany a bavlněné spodky.

Pro navození domácí voňavé atmosféry si u nás vyberete z řady úžasných vonných svíček a vonných vkladů do aromalamp prestižní americké firmy Yankee Candle.

Těšíme se na Vaši návštěvu, přání, dotazy i připomínky, které můžete vyjádřit rovněž prostřednictvím emailu, kontaktního formuláře, e-shopu nebo Facebooku.